Yunus Emre Mah. Durağına Ulaşmak İçin – rehberim

Yunus Emre Mah. Durağına Ulaşmak İçin

Bu içeriğimizde hızlı bir şekilde, bu içeriğimizde Yunus Emre Mah. durağı ve bu duraktan geçiş yapan otobüslerin genel olarak bilgilendirmesini yapacağız. Bu konuda herhangi bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorumlar bölümünden bize ulaşmayı unutmayın.

Yunus Emre Mah. Durağından Geçen Otobüsler

⇒  Genellikle Yunus Emre Mah. durağından 19A Otobüs Hattı (Yenidoğan – Ayrılıkçeşme) ana otobüs hattı olarak geçmektedir.

Bunun dışında diğer otobüs seçeneklerine göz attığımız zaman: 19E Otobüs Hattı (Yenidoğan/ Ataşehir – Kadıköy) ve 19A Otobüs Hattı (Yenidoğan – Ayrılıkçeşme) ve 38 Otobüs Hattı (Aksaray – Yunus Emre Mah. / Ring) ve 38 Otobüs Hattı (Aksaray – Yunus Emre Mah. / Ring) ve MK49 Otobüs Hattı (Yunus Emre/ Gazi Mah – Kazım Karabekir Metro / Ring) ve 78C Otobüs Hattı (Fenertepe) ve 36L Otobüs Hattı (Mescid-i Selam – Beşiktaş)

Ekstra olarak bu duraktan yeni otobüsler geçerse bilgilendirme yapılacaktır.

Yukarıda yer alan bilgiler çoğunlukla İstanbul Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesinden alınmıştır. Herhangi bir güncelleme yapılması durumunda bizlerde buradan güncelleme yapacağız. Aklınıza takılan tüm soruları yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin

Sefer sayıları ve otobüsler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.