Taksim – Otobüs – Eminönü Yönü Durağından Geçen Otobüs Hatları Hakkında Bilgi – rehberim

Taksim – Otobüs – Eminönü Yönü Durağından Geçen Otobüs Hatları Hakkında Bilgi

Herkese merhaba bu içeriğimizde, bu içeriğimizde Taksim – Otobüs – Eminönü Yönü durağı ve bu duraktan geçiş yapan otobüslerin genel olarak bilgilendirmesini yapacağız. Bu konuda herhangi bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorumlar bölümünden bize ulaşmayı unutmayın.

Taksim – Otobüs – Eminönü Yönü Durağından Geçen Otobüsler

⇒  Genellikle Taksim – Otobüs – Eminönü Yönü durağından 54KT Otobüs Hattı (Kaptanpaşa – Dolapdere/Taksim) ana otobüs hattı olarak geçmektedir.

Bunun dışında diğer otobüs seçeneklerine göz attığımız zaman: 66 Otobüs Hattı (Eminönü) ve 70FY Otobüs Hattı (Yenikapı – Feriköy / Ring) ve 71T Otobüs Hattı (Ataköy) ve 76D Otobüs Hattı (Esenkent/Bahçeşehir) ve 83O Otobüs Hattı (Taksim – Otogar / Ring) ve 46E Otobüs Hattı (Eminönü) ve 46KT Otobüs Hattı (Eminönü – Kuştepe / Ring) ve 54HT Otobüs Hattı (Taksim – Hasköy / Ring)

Ekstra olarak bu duraktan yeni otobüsler geçerse bilgilendirme yapılacaktır.

Yukarıda yer alan bilgiler çoğunlukla İstanbul Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesinden alınmıştır. Herhangi bir güncelleme yapılması durumunda bizlerde buradan güncelleme yapacağız. Aklınıza takılan tüm soruları yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin

Sefer sayıları ve otobüsler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir