İst. Medeniyet Ünive Durağından Geçen Otobüs Hatları Hakkında Bilgi – rehberim

İst. Medeniyet Ünive Durağından Geçen Otobüs Hatları Hakkında Bilgi

Hızlı bir şekilde, bu içeriğimizde İst. Medeniyet Ünive durağı ve bu duraktan geçiş yapan otobüslerin genel olarak bilgilendirmesini yapacağız. Bu konuda herhangi bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorumlar bölümünden bize ulaşmayı unutmayın.

İst. Medeniyet Ünive Durağından Geçen Otobüsler

⇒  Genellikle İst. Medeniyet Ünive durağından 130A Otobüs Hattı (Deniz Harp Okulu – Kadıköy) ana otobüs hattı olarak geçmektedir.

Bunun dışında diğer otobüs seçeneklerine göz attığımız zaman: 14A Otobüs Hattı (Alemdağ Kadıköy – Nişantepe) ve 130Ş Otobüs Hattı (Şifa Mahallesi – Kadıköy) ve 14BK Otobüs Hattı (Kadıköy – Çekmeköy Belediyesi) ve 17P Otobüs Hattı (Tuzla Emlak Konutları – Cemil Meriç Iöo) ve 18V Otobüs Hattı (Veysel Karani / Samandıra – Kadıköy) ve 19E Otobüs Hattı (Yenidoğan/ Ataşehir – Kadıköy)

Ekstra olarak bu duraktan yeni otobüsler geçerse bilgilendirme yapılacaktır.

Yukarıda yer alan bilgiler çoğunlukla İstanbul Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesinden alınmıştır. Herhangi bir güncelleme yapılması durumunda bizlerde buradan güncelleme yapacağız. Aklınıza takılan tüm soruları yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin

Sefer sayıları ve otobüsler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.