Hayata Dair Merak Edilen Ne Varsa – rehberim

Hayata Dair Merak Edilen Ne Varsa

Kişisel bloglara olan ilgim her geçen gün artarak devam ediyor. Özellikle blog yazarlarının düşünceleri, merak ettikleri konu başlıkları ve ön plana çıkan tüm ayrıcalıklı seçenekleri bir araya topladıkları bu blogları detaylı bir şekilde masaya yatırmak istiyorum. Bu şekilde araştırma yaptığım şu günlerde Hasan Yıldız kişisel blogu ile karşılaştığımı söyleyebilirim.

Bir Blogdan Çok Daha Fazları

Her ne kadar bloğun başlığı olarak kişisel bir yaşam öyküsü belirlenmiş olsa da yaşama dair – teknoloji, motivasyon, yapay zeka, girişimcilik gibi konu başlıkları ile ilgili pek çok ayrıcalıklı seçeneğin bir arada sunulduğunu söyleyebiliriz.

Hasan Yıldız yakından tanıdığım bir isim değil. Öncelikle onu belirtmek isterim yalnız son dönemlerde kripto para borsalarından tutunda veri bilimine kadar son derece detaylı konu başlığında yaptığım araştırmalarda Hasan Yıldız’ın blogu karşıma çıkınca bende en azından onun bu çalışmasını detaylı bir şekilde paylaşmaya karar verdim.

Neden Kişisel Blog

Ben çoğunlukla kişisel blog yazan insanların hayat hikayelerini ön plana çıkardıkları yazıları okumaya gayret gösteriyorum. Onların hayattan beklentileri, geleceğe dair ön plana çıkan seçenekleri ve bütünüyle kaliteli seçenekleri bir arada değerlendirdikleri bir adres olarak dikkatleri üzerine topladıklarından eminim.

Sizler de kaliteli bir blog okumak ve aynı zamanda teknolojik yeniliklerden daha fazla haberdar olmak isterseniz sizleri de Hasan Yıldız’ın bloğuna davet ediyorum.

Özellikle teknoloji ile içli dışlı olan herkesin ziyaret etmesi gereken bir adres olarak ön plana çıktığını da belirtebiliriz.

https://www.hasanyildiz.com/

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir