Hastane Durağına Gitmek İçin – rehberim

Hastane Durağına Gitmek İçin

Söz konusu olan hızlı bir şekilde ulaşım olduğunda İstanbul genelinde seçenekler bir hayli fazladır. Bu da, bu içeriğimizde Hastane durağı ve bu duraktan geçiş yapan otobüslerin genel olarak bilgilendirmesini yapacağız. Bu konuda herhangi bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorumlar bölümünden bize ulaşmayı unutmayın.

Hastane Durağından Geçen Otobüsler

⇒  Genellikle Hastane durağından 97 Otobüs Hattı (15 Temmuz Mahallesi – Beyazıt – İtfaiye Okulu / Ring) ana otobüs hattı olarak geçmektedir.

Bunun dışında diğer otobüs seçeneklerine göz attığımız zaman: 14A Otobüs Hattı (Alemdağ Kadıköy – Nişantepe) ve 130A Otobüs Hattı (Deniz Harp Okulu – Kadıköy) ve 14ŞB Otobüs Hattı (Kadıköy Şehit Şahinbey – Kadıköy Rıhtım) ve 130Ş Otobüs Hattı (Şifa Mahallesi – Kadıköy) ve 17P Otobüs Hattı (Tuzla Emlak Konutları – Cemil Meriç Iöo) ve 18V Otobüs Hattı (Veysel Karani / Samandıra – Kadıköy) ve 19E Otobüs Hattı (Yenidoğan/ Ataşehir – Kadıköy)

Ekstra olarak bu duraktan yeni otobüsler geçerse bilgilendirme yapılacaktır.

Yukarıda yer alan bilgiler çoğunlukla İstanbul Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesinden alınmıştır. Herhangi bir güncelleme yapılması durumunda bizlerde buradan güncelleme yapacağız. Aklınıza takılan tüm soruları yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin

Sefer sayıları ve otobüsler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir