Farsite İle Coin Kazanın (Oyun Oynayarak Coin Kazanın) – rehberim

Farsite İle Coin Kazanın (Oyun Oynayarak Coin Kazanın)

Herkese merhaba, yeni keşfettiğim ve hem eğleneceğimizi hem de biraz token kazanacağımızı düşündüğüm bir oyun ile karşınızdayım.

Farsite adresine girip görevleri yerine getirerek airdrop kazanmaya başlayabilirsiniz.

Site ve oyun henüz aktif olarak kullanılmaya başlanmamasına rağmen verdiği görevleri yerine getirerek ufak ufak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hazır konusu açılmışken tavsiyem hem görevleri yerine getirmeniz hem de oyunu oynamanızdır. İlerleyen zamanlarda daha fazla kişi tarafından tanınacağını düşünüyorum. Umarım hep birlikte hem eğlenir hem de kazanırız.

Şimdi kısaca Farsite’den bahsetmemiz gerekirse:

Farsite  Üye Olmak ve Görevleri Yerine Getirmek

______

⇒ Öncelikle üye olmak için burada bulunan link aracılığıyla siteye giriş yapın.

______

Sonrasında ise aşağıda ki ekran sizi karşılayacak. Orada bulunan Airdrops bölümüne giderek görevleri yerine getirmeye başlayın.

Görevler: Twitter’da takip et, facebook beğenisi, discord takibi, blog paylaşımı, youtube paylaşımı gibi basit sosyal medya görevleri ile başlıyor. Bunları başarmanıza göre belli başlı ödülleri toplamaya başlıyorsunuz.

Takıldığınız noktalarda bana yazabilirsiniz. Kısa süre içerisinde cevaplandırırım.

Görev Ekranı

Aşağıda ki gibi bir görev ekranı ile karşılaşıyorsunuz. Bu görevleri yerine getirerek puanları kazanabilirsiniz. Genel olarak ingilizce olmasına rağmen eğer anlamakta zorluk çekiyorsanız google translate aracılığıyla Türkçe’ye çevirerek rahatlıkla sorununuzu çözebilirsiniz.

Görevler yukarıdaki gibi arkadaşlar, belli zaman aralıklarında ekstra ödül ve görevler de listeleniyor. Takip ederseniz çok faydası olacağını söyleyebiliriz.

Aklınıza takılan soruları yorumlar bölümünden yazabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir