Binance Stop Limit Nedir – rehberim

Binance Stop Limit Nedir

Hızla değişen ve kendini çok hızlı bir şekilde yenileyen bir dünyanın içindeyiz. 10 sene öncesine kadar kripto para fikri bile saçma gelirken günümüzde son derece önemli ve değerli bir hal almaya başladı. Şüphesiz bu rüzgarı başlatan bitcoin olsa da pek çok “altcoin” ve türevlerine milyarlarca dolar yatırım yapıldığı biliniyor. Hal böyle olunca bu paraları tutabileceğimiz güvenli bir borsa arayışı da ortaya çıktı. Binance bu konuda son derece başarılı bir adres olarak ön plana çıkıyor.

Neden Binance Tercih Edilmeli

Hepsinden önemlisi, pek çok kolaylıkla bizi karşıladığı için bile tercih edilebilir. Örneğin binance stop limit bu konuda son derece önemli bir enstrümandır. Peki ama bu stop limit nedir sorusunun daha detaylı bir şekilde cevabına göz atmak isterseniz.

Genel anlamda şartlı limit olarak ön plana çıkan bir terim olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Şartlı Emir Hakkında

Bir emir verirken bir fiyat belirlenmesi işlemine denilmektedir. Sizin belirlediğiniz rakamın altına düşerse satış yaparak yatırımcının kazanç sağlamasını kolaylaştırıyor.

Bu durumun en temel nedeni ise kripto para borsalarının çok hareketli olmasıdır. Diğer para borsalarında asla görmeye alışık olmadığımız hızlı yükseliş ve düşüşlerin ön plana çıkması emir verilmesini zorunlu hale getirmektedir.

Birkaç saatlik bir dalgınlık bir anda fakirleşmenize yada zenginleşmenize neden olabiliyor. Risk almak istemiyor ve kazancınızı sağlam zeminler üzerinde kurmak istiyorsanız kesinlikle satış/alış emirleri hakkında bilgilendirici yazımıza göz atabilirsiniz:

Kaynak: http://bit.ly/BinanceStop

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir