Atatürk Caddesi Durağından Nerelere Giderim – rehberim

Atatürk Caddesi Durağından Nerelere Giderim

Sizlerde, bu içeriğimizde Atatürk Caddesi durağı ve bu duraktan geçiş yapan otobüslerin genel olarak bilgilendirmesini yapacağız. Bu konuda herhangi bir eksiklik olduğunu düşünüyorsanız lütfen yorumlar bölümünden bize ulaşmayı unutmayın.

Atatürk Caddesi Durağından Geçen Otobüsler

⇒  Genellikle Atatürk Caddesi durağından 76TM Otobüs Hattı (Tepecik Kiptaş Konutları) ana otobüs hattı olarak geçmektedir.

Bunun dışında diğer otobüs seçeneklerine göz attığımız zaman: 14M Otobüs Hattı (Kadıköy Yeni Camii – Kadıköy Rıhtım Peron) ve 19E Otobüs Hattı (Yenidoğan/ Ataşehir – Kadıköy) ve 19A Otobüs Hattı (Yenidoğan – Ayrılıkçeşme) ve 130Ş Otobüs Hattı (Şifa Mahallesi – Kadıköy) ve 132V Otobüs Hattı (Yenidoğan/Sultanbeyli Devlet Hast. – Pendik Y.H.T. İstasyonu) ve 500T Otobüs Hattı (Cevizlibağ)

Ekstra olarak bu duraktan yeni otobüsler geçerse bilgilendirme yapılacaktır.

Yukarıda yer alan bilgiler çoğunlukla İstanbul Büyükşehir Belediyesinin resmi internet sitesinden alınmıştır. Herhangi bir güncelleme yapılması durumunda bizlerde buradan güncelleme yapacağız. Aklınıza takılan tüm soruları yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin

Sefer sayıları ve otobüsler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir